Zaplanowane terminy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 6

Wczoraj 25

W tym tygodniu 148

W tym miesiącu 400

Razem 23636

Currently are 13 guests and no members online

Zobacz także
niedziela, 18 luty 2018

OSP Sienno w Biegu Strzelca

Organizowany po raz pierwszy przez Związek Strzelecki "Strzelec" Bieg Strzelca w sobotę, 12. sierpnia br., nie mógł odbyć się bez reprezentantów naszej straży. W szranki ze śmiałkami, którzy zapisali się po to, by sprawdzić się podczas zmagań w terenie była grupa czterech druhów OSP Sienno. Mieliśmy także swój udział w jednej z przeszkód na trasie.

Głównym zadaniem było przetrwać, co bez większego problemu udało się całej naszej grupie. Drugim celem było osiągnięcie jak najlepszego rezultatu, co także można zapisać jako rzecz zrealizowaną.
Na 43. uczestników Biegu nasi reprezentanci znaleźli się w pierwszej dwunastce. Jest to wynik, który mógł być lepszy, jednak najważniejsze jest to, że nikt nie odniósł poważnych kontuzji. Otarcia czy stłuczenia to rzecz normalna podczas takiego Biegu, więc tego nie bierzemy pod uwagę.
Zasieki, ściany, małpi gaj, brudna woda i wszechobecne błoto to tylko kilka z konkurencji, które spotkały naszych druhów na trasie Biegu Strzelca. Ostatnim zadaniem dla uczestników przed wbiegnięciem na metę było przebiegnięcie pod fontanną wodną, którą zorganizowały druhny naszej OSP.
Mimo zmęczenia wszyscy druhowie zgodnie stwierdzili, że w przyszłym roku także wezmą udział w II już Biegu Strzelca. Prawdopodobnie grupa powiększy się o kilka osób, wówczas nasza reprezentacja będzie jeszcze bardziej widoczna.
Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu wagrowiec.eu.