poniedziałek, 20 sierpień 2018

Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2017

W niedzielę, 28 stycznia br. w sali wiejskiej w Siennie odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2017. Na spotkaniu podsumowany został okres sprawozdawczy oraz określono plany na rok bieżący.

Na spotkanie przybyli Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Siennie oraz zaproszeni Goście:
Pani Dorota Ewertowska w imieniu Przemysław Majchrzaka - Wójta Gminy Wągrowiec,
Pan Jan Kaniewski - Radny Gminy Wągrowiec w imieniu Jerzego Łukaszczyka - Przewodniczącego Rady Gminy Wągrowiec,
Druh Łukasz Wiatrowski - Prezes Zarządu Oddziału Miejsko - Gminnego ZOSP w Wągrowcu,
Druh Radosław Sierpowski - Komendant Miejsko - Gminny ZOSP RP w Wągrowcu,
Mł. asp. Sławomir Wyrzykowski w imieniu bryg. Zbigniewa Dziwulskiego - Komendanta KP PSP w Wągrowcu,
Pani Iwona Radke - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Siennie.
Spotkanie rozpoczęło się oficjalnym przywitaniem przez druhnę Annę Majer - Prezes Zarządu OSP w Siennie. Następnie wybrano przewodniczącego zebrania druha Dariusza Jahnz - Naczelnika OSP w Siennie oraz protokolanta druhnę Patrycję Kantorską - sekretarza OSP w Siennie.
Podczas spotkania członkowie OSP podjęli decyzję o udzielenie absolutorium dla Zarządu oraz zaproponowali kilka zmian w działalności straży, które Walne Zgromadzenie uchwaliło większością głosów. Jedną ze zmian jest włączenie do grona członków Zarządu dwóch nowych druhów na skutek rezygnacji dwóch innych.
Podczas zebrania za zaangażowanie w działalność OSP w roku 2017 wyróżnieni zostali następujący członkowie pełnoletni:
druhna Patrycja Kantorska,
druh Tomasz Sadek,
druh Mateusz Makowski.
Zaproszeni Goście zabierając głos podziękowali za zaangażowanie Druhen i Druhów we wszelakich działaniach, które miały miejsce ubiegłym roku oraz gratulowali przedsięwzięć podejmowanych przez członków OSP w Siennie.