poniedziałek, 29 kwiecień 2024

Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2023

W niedzielę, 17 marca 2023 r. w sali przy remizie OSP w Siennie odbyło się Walne Zebranie jej członków.  Tym zebraniem kampania sprawozdawcza OSP na terenie Gminy Wągrowiec została zakończona.

Po oficjalnym rozpoczęciu spotkania został podsumowany poprzedni rok, złożono wymagane sprawozdania z działalności oraz przedstawiono plany działalności na rok bieżący. Walne Zabranie Członków OSP udzieliło zarządowi OSP absolutorium na kolejny rok.
W trakcie zebrania zaproszeni goście kierowali słowa podziękowania za dotychczasowe działania na rzecz lokalnej społeczności oraz wyrażono chęć dalszej współpracy na różnych poziomach.
Podczas spotkania członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP w Siennie złożyli ślubowanie, a następnie otrzymali legitymacje członkowskie.
Odznaką "Strażak wzorowy" wyróżniono dwie druhny i jednego druha należących do JOT w OSP Siennie jako wyraz podziękowania za dotychczasową pracę na rzecz OSP.